Czym charakteryzuje się Apple Watch 7?

Apple Watch Series 7 to najnowszy smartwatch firmy Apple z większym, zawsze aktywnym wyświetlaczem Retina, bardziej zaokrągloną konstrukcją z większą obudową, lepszą trwałością i szybszym ładowaniem. Apple ma tendencję do wypuszczania nowych modeli Apple Watch co roku we wrześniu, ale ten model został bardzo dobrze dopracowany. Jego cena oscyluje w granicach od 1600 do nawet 2200 złotych. Wszystko jest zależne od specjalnej oferty sklepu oraz rodzaju wyposażenia owego zegarka. Tak, czy inaczej jeśli mówimy tutaj o osiągach Apple watch’ a 7, cena nie będzie grała istotnej roli.

Jakie nowości gwarantuje Apple watch 7?

Nowe modele są wyposażone w większy, przeprojektowany wyświetlacz Retina z większą powierzchnią ekranu dzięki węższym ramkom. Wyświetlacz ma unikalną krawędź refrakcyjną, która niemal zakrzywia się do obudowy. Wprowadzono ulepszenia interfejsu i dwie unikalne tarcze zegarka, aby wykorzystać większe wyświetlacze. Seria 7 nadal wykorzystuje technologię wyświetlacza OLED Always-On o niskim poborze mocy (LTPO) wprowadzoną w serii 5, dzięki czemu użytkownicy mogą przez cały czas widzieć tarczę zegarka i komplikacje. Apple Watch 7 jest trwalszy niż poprzednie modele, z odporną na pęknięcia szybką, która jest również wodoodporna. Jest on również w stanie ładować się o 33 procent szybciej, a zaledwie osiem minut ładowania zapewnia do ośmiu godzin czasu śledzenia snu. Apple Watch 7 nadal obsługuje zakupy Apple Pay i połączenia alarmowe za pomocą SOS, podobnie jak poprzednie modele, i ma wszystkie te same funkcje zdrowotne, takie jak monitorowanie tlenu we krwi, EKG, śledzenie snu, wykrywanie upadków i wykrywanie głośnego hałasu. Dostępnych tutaj jest kilka nowych kolorów aluminiowej obudowy oraz opcje ze stali nierdzewnej, które obejmują srebro, grafit i złoto, podczas gdy opcje obudowy tytanowej nadal obejmują srebro i kosmiczną czerń.

apple watch 7

Dlaczego warto dokonać zakupu nowego Apple watch 7?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnego zegarka, aby ćwiczyć bez telefonu, czy modelu obsługującego tylko Wi-Fi z dostępem do ogromnych ekosystemów aplikacji i funkcji, Apple Watch 7 jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepszych zegarków na świecie. Jest to przede wszystkim niesamowicie dopracowany egzemplarz technologiczny i zarazem świetny towarzysz fitness dla tych, którzy chcą poprawić swoją kondycję, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Oferuje tak wiele opcji dbania o Twoje zdrowie, że sam w to nie uwierzysz. Ponadto jest on o wiele bardziej wytrzymały od swoich poprzedników, co również czyni go wartym zakupu, z tego względu, iż nie będziesz musiał martwić się ryzykiem uszkodzenia nowego sprzętu. Następnym pozytywnym argumentem będzie znacząca poprawa jakości, jeśli chodzi o baterię. Zagwarantuje Ci to możliwość dłuższego używania zegarka co powinno uszczęśliwić każdego nabywcę nowego urządzenia. Podsumowując, jeśli jesteś pasjonatem sportu i chciałbyś wnieść do swojego życia troszkę innowacji technologicznej powinieneś dokonać zakupu Apple watch 7.